Про нас

В основі кожного приміщення лежить його облаштування меблями та відповідною технікою для комфортного життя чи плідної роботи. Прості деталі змінюють звичний образ, тому кожен прагне час від часу оновлювати та вдосконалювати свою впорядкованість.

Інтернет-магазин ROYKO у кожному розділі категорій пропонує претенденту вибрати саме ті товари, які необхідні йому сьогодні, а також придивитися до інших позицій на сайті на майбутнє. Побутова техніка різноманітних напрямків та меблі допоможуть облаштувати будь-який простір — будь то житловий будинок, офіс чи складські приміщення.

Коротко про магазин ROYKO

Компанія ROYKO сьогодні відрізняється різноманітністю товарів і досі добре розуміє запити своєї аудиторії. Саме бажання почути й допомогти стало відмінним початком розвитку від невеликої організації до повноцінного інтернет-магазину зі зростаючими перспективами.


 • 2003 – Офіційна реєстрація підприємства. У ці роки команда займалася продажем мобільних гаджетів та послугами стільникового зв'язку. Додатково надавалися комплекси робіт з підключення корпоративних клієнтів до мереж.

 • 2004 - Було ухвалено рішення щодо подальшого розвитку і в магазині з'явилася фототехніка та аксесуари до неї. Яскравий формат та надійна якісна продукція залучили додаткових клієнтів, що довіряють магазину вже багато років.

 • 2005 - Припав на ажіотаж плазмової техніки. Тут команда спіймала вдалий випадок і в каталозі на онлайн-майданчику ROYKO.UA стали один за одним з'являтися варіанти плазмової техніки від кращих виробників.

 • 2007 - ПК і ноутбуки постійно вдосконалюються, а споживач, крім оновлення, часто запитує і комплектуючі. Один із розділів став присвячений саме цій категорії товарів.

 • 2010 - Зростання показників продажів у багатьох магазинах нової побутової техніки, і споживачі уважніше вже обирали продавців. Так з'явився розділ побутової техніки на сайті. Надійні марки та помірні ціни зробили свою справу в цей проміжок часу, тому довіри до організації суттєво побільшало.

 • 2019 – Рік старту тотального пошуку можливостей отримання альтернативних видів енергії. У трендах було встановлення сонячних панелей і навіть обладнання повноцінних станцій цього напряму. Магазин Ройко теж швидко під'єднався до процесу і було створено розділ “Альтернативна енергія”, що згодом лише розвивався.

 • 2022 - Початок нового життя та зовсім інших потреб в українського споживача. Цей період відмічено появою в каталозі товарів від ROYKO такими як — генератори, акумулятори, котли, каміни, меблі лофт тощо.


Інтернет-магазин ROYKO заснований на чесності конкурентної боротьби та хорошій концепції щодо залучення клієнтів. Це команда з цікавою історією та невгамовним бажанням підвищувати свої результати.

Чому вибирають інтернет-магазин ROYKO

Насправді причин вибрати саме онлайн-майданчик ROYKO дуже багато і це, мабуть, основні:

 • Відмінне поєднання ціни та якості пропонованих товарів;

 • Раціональна та своєчасна пропозиція актуальних позицій в асортименті;

 • Уважне ставлення до кожного покупця;

 • Частим відвідувачам сайту доступні гарячі пропозиції та акції на яких можна заощаджувати.


Консультанти інтернет-магазину проходять навчання та системно підвищують рівень своєї кваліфікації завдяки уважному керівництву компанії. Семінари та тренінги – це активна участь у процесах зміни діалогів з клієнтами, що гарантує приємну розмову навіть із найвибагливішою аудиторією.

Ціноутворення та Доставлення

У процесах визначення ціни на побутову техніку інтернет-магазину ROYKO.UA бере участь багато факторів. Одним із них є надання додаткових послуг сформованими бригадами майстрів, робітників та вантажників від організації.


Уважність до потреб людей та комплексний підхід дають можливість підвищити попит на товари магазину, і при цьому забезпечити помірні ціни на більшість позицій з каталогу. Цей курс також допомагає у можливостях проведення акцій та наданні знижок для більшості клієнтів.


Алгоритм та умови доставляння розроблені з тим урахуванням, щоб максимально покривати всі запити покупців:

 • дбайливе доставлення до дверей;

 • монтаж чи підключення пристроїв на місці;

 • тестування та консультування придбань в адресатів;

 • співробітництво з іншими кур'єрськими службами та посилання товарів по Україні з інформаційною підтримкою менеджерами компанії.


Для покупців у Києві відкритий доступ до офісу ROYKO, де є можливість особисто ознайомитись з обраним на сайті товаром офлайн, та за бажанням оформити покупку самовивозом.